Получить помощь
Оплата и доставка
Бренды
Контакты

FISHLIFE

Магазин рыболовных снастей

Каталог
Спиннинг
Фидер
Карп
Поплавок
Зима
Туризм
Экипировка
ГАРАНТІЯ
За відсутності гарантійного талона або за наявності висновку експерта про неналежне використання виробу, виробник має право відмовити у здійсненні гарантійного обслуговування. Виріб приймають тільки за наявності чека та належно заповненого гарантійного талона. Талон має бути заповнено одним почерком, одним кольором ручки із зазначенням ПІБ продавця та за його підписом.

Доставка виробу на гарантійний ремонт та його повернення в разі наявності висновку експерта про неналежне використання виробу здійснюються коштом покупця. У разі наявності пошкоджень виробу, які виникли з вини виробника, доставка товару на гарантійний ремонт та його повернення здійснюються коштом виробника по території України.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на:
 • товари з ушкодженнями, які виникли внаслідок неналежних умов транспортування, зберігання та експлуатації, а також на товари, які мають механічні, хiмiчнi та теплові пошкодження;
 • товари зі слідами впливу сторонніх предметів, речовин;
 • товари, які було використано не за прямим призначенням або з порушенням інструкції з експлуатації;
 • товари пiсля обслуговування неавторизованими майстрами, самостійного розбирання чи неправильного налаштування.
Повернення. Протягом 14-ти днів від моменту отримання товару Ви можете його обміняти або повернути. Звертаємо Вашу увагу на те, що поверненню та обміну не підлягають: жилка, шнури та повідковий матеріал.

Щоб обміняти чи повернути товар, будь ласка, переконайтеся, що:
 • у наявності чек або «Видаткова накладна», яку було отримано разом із товаром;
 • товар не був у вживанні та не має слідів використання;
 • товар повністю укомплектовано та не порушено цілісність пакування.
Обміняти або повернути товар можна:
 • Перевізником «Нова пошта». Реквізити для відправки Вам буде надіслано в смс повідомленні під час звернення в контактний центр інтернет-магазину;
 • У точці самовивозу за адресою: м. Вінниця, вул. Київська 146 магазин FISHLIFE, з понеділка по субботу з 9:00 до 19:00
  у Нд з 9:00 до 14:00. Повідомте, будь ласка, у контактний центр інтернет-магазину про Ваш візит, щоб ми могли підготуватися та швидко здійснити обмін чи повернення товару.
Термін гарантії становить 12 місяців на всю продукцію, на яку поширюється дія гарантії. У разі виявлення заводського браку покупець має право звернутися до місця продажу або безпосередньо до сервісного центру. Продавець, своєю чергою, зобов'язаний: віддати товар на гарантійний ремонт, замінити деталь / товар на новий або повернути кошти. При виникненні гарантійного випадку ремонт або заміна відбуваються коштом виробника, окрім ситуацiй, коли гарантія не поширюється на виріб.

Тривалість гарантійного ремонту – до 14 днів. Відлік починається з моменту звернення покупця до місця продажу або безпосередньо до сервісного центру.

Гарантія поширюється тільки на пошкодження товару, які виникли з вини виробника.
ПОДПИСАТЬСЯ НА НОВОСТИ
МЫ В СОЦ. СЕТЯХ
FISHLIFE
Магазин рыболовных снастей
ВВЕРХ
Гарантия
Статьи и обзоры
Новинки
Скидки
Акции
ИНФОРМАЦИЯ
город Винница
ул. Киевская 164
Пн-Сб 9:00-19:00
Вс 9:00-14:00
+380 67 197 72 92
КОНТАКТЫ
Опт
Контакты
Оплата и доставка
О компании
О НАС
Made on
Tilda